Przejdź do treści

Mikołajki w kinie

Kultura, 01 grudnia 2015 09:07

Kino Studyjne Świadomego Widza w Andrychowie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszej gminy na specjalne mikołajkowe seanse.

Podziel się

 

4.12 (piątek) godz 17.00
„OPERACJA ARKTYKA”

Film familijny; Norwegia 2015; 87 min.
13-letnia Julia wraz z matką i bliźniakami – Idą i Sindre przeprowadzają się do nowego miasta. To mroźna północ w Norwegii. Ich ojciec pracuje jeszcze dalej – prawie pod biegunem północnym. Dzieciaki postanawiają w tajemnicy odwiedzić ojca i zakradają się do helikoptera ratowniczego. Ale trasa lotu zostaje zmieniona i rodzeństwo ląduje na opuszczonej wyspie na dalekiej północy. Niewielki zapas jedzenia, dzika przyroda i brak kontaktu z cywilizacją sprawiają, że Julia i jej młodsze rodzeństwo muszą połączyć siły aby przetrwać w nadziei, że ratunek w końcu nadejdzie.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – warsztaty cukiernicze.

Bilety: 7 zł/ulgowy*, 10 zł/normalny. Cena warsztatów 3 zł.
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918. Bilety online: www.kultura.andrychow.eu

6.12 (niedziela) godz. 11.00 oraz 15.00
„ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA WSZYSTKICH”

Film rysunkowy 2D; Holandia 2014; 65 min.
Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu, a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty. Fredzia, Bello i Walker – wyrusz z nimi w podróż! PRACOWNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – warsztaty cukiernicze. MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA – zabawy dla dzieci. Bilety: 7 zł/ulgowy*, 10 zł/normalny. Cena warsztatów 3 zł.

*Ulga przysługuje emerytom, rencistom, studentom i uczniom po okazaniu ważnej legitymacji. Na seanse obowiązuje elektroniczna rezerwacja i sprzedaż miejsc. Bilety dostępne również osobiście w kasie MDK w Andrychowie

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918. Bilety online: www.kultura.andrychow.eu.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content