Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Mieszkam w Beskidach 2021

Informacje, 12 marca 2021 10:13

Ogłoszono nieoficjalne wyniki XXVIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „MIESZKAM W BESKIACH”.
- W bieżącej edycji konkursu, w fazie pierwszej, szacunkowo wzięło udział około siedmiu tysięcy uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Na drugi etap konkursu wpłynęło około pięć i pół tysiąca prac. Z pośród tych nadesłanych prac jury nagrodziło ponad tysiąc uczestników i wyróżniło również ponad tysiąc autorów – informuje Organizator.

Mieszkam w Beskidach-praca konkursowa-wyciety w drewnie wilk

Na liście laureatów Konkursu znalazło się również ponad 120 utalentowanych uczniów szkół z naszej gminy. Nieoficjalna lista laureatów ogłoszona przez Jury XXVIII MKP „Mieszkam w Beskidach” znajduje się na mieszkamwbeskidach.pl

Poniżej prezentujemy nazwiska NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH laureatów z naszej gminy, którym serdecznie gratulujemy.

NAGRODY i WYRÓŻNIENIA

NAGRODA DYREKTORA

Michalina Bizoń SPSK Brzezinka

MAMA, TATA I JA

II Miejsce
Wiktor Panek ZSS Targanice
Wyróżnienia:
Natalia Buda ZSS Targanice
Martyna Buda ZSS Targanice
Dariusz Buda ZSS Targanice
Kamila Markowska SP nr 2 Andrychów
Nataniel Bogacz SP nr 2 Andrychów

KTEGORIA: RYSUNEK do 7-9 lat

I Miejsce
Alicja Pabiś ZSS Sułkowice-Bolęcina
Tomasz Cieluch SP nr 4 Andrychów
Marta Gancarczyk SP nr 2 Andrychów
II Miejsce
Daniel Drąg SP nr 2 Andrychów
Sophia Ince SP nr 2 Andrychów
Oskar Górny SP nr 2 Andrychów
Karolina Styła SP nr 2 Andrychów
Szymon Brożek SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Lena Lelek ZSS Sułkowice-Bolęcina
Wyróżnienia:
Patrycja Niewęgłowska ZSS Sułkowice-Bolęcina
Kamila Jurecka ZSS Sułkowice-Bolęcina
Zuzanna Buda ZSS Sułkowice-Bolęcina
Szymon Bogucki ZSS Sułkowice-Bolęcina
Aleksandra Kadamus ZSS Targanice
Rafał Mrajca ZSS Targanice
Barbara Pietrusa ZSS Targanice
Dawid Ocieczek SP nr 4 Andrychów
Martyna Gorączko SP nr 4 Andrychów
Lila Stuglik ZSS Inwałd
Kamil Kierpiec ZSS Inwałd
Amelia Lechendrowicz ZSS Inwałd
Lena Żeberek ZSS Inwałd
Martyna Styła SP Inwałd
Aleksandra Jurczyk SP nr 2 Andrychów
Sandr Wawok SP nr 2 Andrychów
Karolina Sordyl SP nr 2 Andrychów
Adrian Kozieł SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: RYSUNEK 10-12 lat

I Miejsce
Ksawery Paszewski SP nr 2 Andrychów
II Miejsce
Martyna Wojewodzic SP nr 4 Andrychów
Adam Kierczak ZSS Targanice
Amelia Polak ZSS Inwałd
Dominika Walczak ZSS Inwałd
Natasza Szatan SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Natalia Paczyńska SP nr 4 Andrychów
Magdalena Gwiżdż SP nr 4 Andrychów
Nikola Noszka SP nr 2 Andrychów
Wyróżnienia:
Michalina Wisz ZSS Sułkowice-Bolęcina
Zofia Bielecka SP nr 4 Andrychów
Joanna Jakubiec ZSS Targanice
Adam Kierczak ZSS Targanice
Aleksandra Górska ZSS Targanice
Gabriela Kowalska SP nr 4 Andrychów
Nikola Kapela SP nr 4 Andrychów
Agata Ramenda ZSS Inwałd
Franciszek Nowak SP nr 2 Andrychów
Stanisław Nowak SP nr 2 Andrychów
Antonina Zielińska SP nr 2 Andrychów
Zofia Magiera SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: RYSUNEK 13-15 lat

II Miejsce
Julia Puzio SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Anita Mrzygłód ZSS Targanice
Jagoda Radke SP nr 2 Andrychów
Wyróżnienia:
Maksymilian Najbor SP nr 4 Andrychów
Zuzanna Bizoń ZSS Targanice
Natalia Zemła SP nr 4 Andrychów
Ewelina Żydek SP nr 2 Andrychów
Michał Bisaga ZSS Inwałd
Amelia Cholewka ZSS Inwałd
Otylia Nowak SP nr 2 Andrychów
Zofia Pasternak SP nr 2 Andrychów
Wiktoria Cortez Dyrcz SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: WYKLAJANKA
KOLAŻ WYKLEJANKA, KOLAŻ 7-9 lat

I Miejsce
Dominik Grzywa SP nr 4 Andrychów
II Miejsce
Kacper Żydek ZSS Sułkowice-Bolęcina
Regina Walczak ZSS Targanice
Anita Mamica SP nr 4 Andrychów
Karolina Sordyl SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Oliwia Łysoń ZSS Targanice
Kacper Magiera PSP SPSK Brzezinka
Wyróźnienia:
Maja Talar ZSS Sułkowice-Bolęcina
Piotr Kristek SP nr 4 Andrychów
Iwona Ćwiertka ZSS Targanice
Amelia Szczurek ZSS Targanice
Nikola Bury SP nr 4 Andrychów
Emilia Macioł SP nr 4 Andrychów
Kornelia Orawiec ZSS Inwałd
Jagoda Syty SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: WYKLAJANKA,
WYKLEJANKA, KOLAŻ 10-12
lat

I Miejsce
Kaja Homel ZSS Targanice
Mikołaj Matejko SP nr 2 Andrychów
Sara Góra SP nr 2 Andrychów
II Miejsce
Magdalena Mamica SP nr 4 Andrychów
II Miejsce
Weronika Wojewodzic ZSS Targanice
Zuzanna Żydek SP nr 2 Andrychów
Wyróżnienia:
Dominik Ćwiertnia ZSS Targanice
Zuzanna Godek ZSS Targanice
Patrycja Stus ZSS Targanice
Maja Seredyniecka SP nr 2 Andrychów
Nadia Badan SP nr 2 Andrychów
Wiktoria Bryndza SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: MALARSTWO NA SZKLE

II Miejsce
Milena Markowska SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: GRAFIKA KOMPUTEROWA
GRAFIKA KOMPUTEROWA 7-9 lat


II Miejsce
Franciszek Babik SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Dominik Zadora SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA 7-9 lat

Wyróżnienia:
Wiktoria Kluska SP nr 2 Andrychów
Oliwier Zaremba SP Inwałd
Michał Miarka SP Inwałd

FOTOGRAFIA 10-12 lat

I Miejsce
Lidia Niemiec SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: PRACE MULTIMEDIALNE

II Miejsce
Grzegorz Janosz SP nr 2 Andrychów

KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE
FORMY PRZESTRZENNE 7-9 lat

I Miejsce
Alicja Bizoń SPSK Brzezinka
II Miejsce
Leon Kudłacik SPSK Brzezinka
Wyróżnienia:
Anna Borek SP nr 2 Andrychów
Aleksander Kłosok Kuder SP nr 2 Andrychów

FORMY PRZESTRZENNE 10-12 lat

II Miejsce
Emilia Michałek ZSS Targanice
Wyróżnienia:
Karolina Komendera ZSS Targanice
Patrycja Kadamus ZSS Targanice

FORMY PRZESTRZENNE 13-15 lat

I Miejsce
Antoni Bizoń SPSK Brzezinka
Karolina Ćwiertka ZSS Targanice
III Miejsce
Beata Babińska SP nr 4 Andrychów
Wyróżnienia:
Marlena Żurek ZSS Targanice
Aleksandra Stus ZSS Targanice

KATEGORIA: MAKIETA
MAKIETA 7-9 lat

I Miejsce
Bartosz Kubień SP nr 2 Andrychów
Daria Chrapkiewicz ZSS Inwałd
II Miejsce
Łukasz Sordyl SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Antoni Chrustek SP nr 2 Andrychów
Wojciech Chrustek SP nr 2 Andrychów
Wyróżnienia:
Alicja Ćwiertka SP nr 2 Andrychów
Oskar Czernik SP nr 2 Andrychów
Milan Gabryl SP nr 2 Andrychów
Lena Świetlik SP nr 2 Andrychów
Olaf Gwoździewicz SP nr 2 Andrychów

MAKIETA 10-12 lat

II Miejsce
Kacper Bylica SP nr 2 Andrychów
Szymon Obrochta SP nr 2 Andrychów
III Miejsce
Łukasz Staroń ZSS Targanice

Oprac. p Fot. mieszkamwbeskidach.pl

Podziel się
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content