Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Miejsca w przedszkolach dla wszystkich dzieci z naszej gminy

Informacje, 24 marca 2020 09:36

Gościem porannej rozmowy telefonicznej w Radiu Andrychów był dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty w Andrychowie Andrzej Szafrański. Zapewnił, że wszystkie dzieci biorące udział w rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021 będą przyjęte. W placówkach przedszkolnych zostało blisko 30 wolnych miejsc.

Trzydziestego pierwszego marca komisja rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do danego przedszkola. Wiemy, że każde dziecko ma miejsce w przedszkolu. Trafi do jednego z trzech wybranych przedszkoli, niekoniecznie najbardziej preferowanego.

Przypomnijmy: Zapisu dziecka do przedszkola rodzice dokonywali poprzez elektroniczny serwis rekrutacyjny VULCAN. Dziecko mogło zostać zapisane do nie więcej niż trzech przedszkoli. We wniosku określano kolejność wybranych przedszkoli w porządku od najbardziej preferowanych.

Rodzic zakwalifikowanego kandydata powinien złożyć w przedszkolu, w postaci pisemnego oświadczenia, wolę przyjęcia do przedszkola. Z uwagi na aktualną sytuacją epidemiczną sposób i termin składania woli przyjęcia zostanie zmieniony o czym będziemy informować na bieżąco.

ap, Fot. Anna Piotrowska

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content