Przejdź do treści

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej XII Kaman Cup WorldVolley Masters i Amator Championship Andrychów 2022

Informacje, 07 września 2022 10:14

Dwunasta edycja Kaman Cup odbędzie w dniach 9-10 września 2022 się w kategoriach amator i masters, czyli w różnych kategoriach wiekowych w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.

Do Andrychowa przyjadą drużyny z całej Polski jak i z Bułgarii, Norwegii, Litwy, Ukrainy, Holandii czy też Słowacji, a ciekawostką jest holenderska drużyna, w której zagra Brazylijczyk, Amerykanin, Portugalczyk, Rumun, Włoch, Holender i Polak.

Najmłodszy z uczestników w kategorii amator może mieć 20 lat, a najstarszym uczestnikiem jest 69-letni zawodnik kategorii masters +60.

Kaman Cup łączy pokolenia z zamiłowania do siatkówki a współpraca z Panem Burmistrzem oraz Urzędem Gminy Andrychów i innymi firmami i przychylnymi instytucjami pozwoliła na realizacje tego wydarzenia w
Andrychowie.

Turniej odbywać się będzie w piątek 09.09 oraz sobotę 10.09 od godziny 10.00 w andrychowskich halach sportowych wśród których głównymi arenami będą hala SP nr 2 przy ul. Dąbrowskiego 2 oraz sala gimnastyczna SP 4 przy ul. Włókniarzy 10 a.

09.09.2022 (piątek) o godz.13.00 odbędzie się uroczyste otwarcie turnieju z prezentacją drużyn, a w sobotnie popołudnie po meczach finałowych odbędą się ceremonie medalowe w 7 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Podczas dwóch dni turnieju zostanie rozegranych ponad 60 meczów, poprzez mecze grupowe, półfinały i finały w poszczególnych kategoriach.

Goście XII Kaman Cup zawitają do Andrychowa już 08.09.2022, a po sportowych emocjach i zapoznaniu się z atrakcjami turystycznymi Andrychowa i regionu zakończą pobyt w mieście 11.09.

Wstęp na Kaman Cup jest wolny.

materiał nadesłany przez Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie

Podziel się
Skip to content