Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021

Mecze piłkarskie odwołane

Sport, 19 marca 2021 12:50

W sobotę powrócić miały rozgrywki Keeza IV ligi małopolski zachodniej, rozegrana miała zostać także kolejna seria Keeza Klasy A, ale nic z tego - Małopolski Związek Piłki Nożnej poinformował o odwołaniu meczów w nadchodzący weekend, od IV ligi w dół, a także rozgrywek młodzieżowych.

Decyzję podejmujemy w związku z ogłoszonym od 20 marca do 9 kwietnia br. lockdownem i obostrzeniami obowiązującymi w całym kraju, a w szczególności w związku z zawieszeniem działalności obiektów sportowych, które mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego. Od 20 marca ma wejść w życie Rozporządzenie Rady Ministrów, nie zostało ono jednak do chwili obecnej opublikowane. Chcąc uniknąć błędnych interpretacji dokumentu, którego treści nie znamy, postanowiliśmy – w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie piłkarzy, trenerów, sędziów, działaczy i ich rodzin – zawiesić rozgrywki w pierwszy weekend wiosny” – czytamy na mzpnkrakow.pl

Jeśli chodzi o dalszą część rozgrywek piłkarskich, związek informuje, że odpowiednie komunikaty pojawią się w przyszłym tygodniu.

gs

źródło: mzpnkrakow.pl

Podziel się
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Reklama
Skip to content