Przejdź do treści

MAJÓWKOWA GRA TERENOWA w Kętach

Kultura, 30 kwietnia 2022 10:00

Majówka za pasem. Cieplejsze dni sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, dlatego razem z Beskid Media zachęcamy do udziału w Majówkowej grze terenowej Domu Kultury w Kętach organizowanej w dniach 30 kwietnia - 10 maja 2022r. Do wygrania cenne nagrody!

Na czym polega gra?

Jako uczestnik gry zbierasz punkty za dotarcie do określonych miejsc i udzielanie poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe. Lista obiektów obejmuje 30 lokalizacji z terenu całej gminy Kęty. Przed rozpoczęciem gry warto pobrać aplikację mobilną Beskid Media Online, dzięki której ujrzysz mapę lokalizacji, a także będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje rezultaty. Obiekty możesz odwiedzać w dowolnej kolejności. Po przybyciu do wybranego miejsca, musisz odnaleźć specjalną naklejkę z kodem QR, a następnie zeskanować go w aplikacji – za ten krok otrzymasz pierwsze punkty. Później zostaniesz przekierowany do opisu miejsca, w którym się znajdujesz. Gdy zapoznasz się z ciekawostkami, możesz przejść do pytań konkursowych. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt. W ten sposób gromadzisz punkty na swoim koncie, a im więcej ich zbierzesz, tym większą masz szansę na wygraną.

Kto może wziąć udział w grze?

Każdy! Nie ma ograniczeń wiekowych, ale w przypadku osób niepełnoletnich konieczna będzie zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. Z aplikacji mogą korzystać zarówno nasi abonenci, jak też osoby, które nie posiadają naszych usług. W pierwszym przypadku do zalogowania wystarczy ID klienta oraz PIN z umowy, zaś w drugim należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i potwierdzić rejestrację konta poprzez e-mail.

Jakie są nagrody?

Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów w naszej grze, zdobędzie rower. Za drugie miejsce wręczymy hulajnogę, a za trzecie deskorolkę.

Gdzie znajdę więcej informacji o grze?

Szczegółowy regulamin znajduje się TUTAJ > Znajdziesz tam też klauzulę informacyjną o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Powodzenia!

Do 13 maja do godziny 16.00 uczestnicy gry mogą zgłaszać się do Domu Kultury w Kętach w celu przedstawienia uzyskanych rezultatów.

Źródło: DK w Kętach

Podziel się
Skip to content