Przejdź do treści

LETNIE KINO PLENEROWE • Sułkowice-Bolęcina // „Rodzina od zaraz”

Informacje, 23 lipca 2023 11:39

30 lipca (niedziela) o godz. 21.00 na placu przy ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie odbędzie się projekcja filmu „Rodzina od zaraz” przed seansem organizator – CKiW w Andrychowie zaprasza na plenerowe warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych pt. „Moja rodzina”.

„Rodzina od zaraz”
Komediodramat/obyczajowy/familijny; reż. Sean Anders; USA 2018; 119 min.; 13+
Obsada: Mark Wahlberg, Rose Byrne, Isabela Moner, Gustavo Escobar, Julianna Gamiz

Kiedy Pete i Ellie postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego, wymagającego świata adopcji. Wkrótce spotykają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną piętnastolatkę i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary stają się rodziną dla aż trojga dzieci. Teraz Pete i Ellie muszą szybko nauczyć się nawiązywać kontakt z dziećmi, aby stać się prawdziwą rodziną. Towarzyszy temu mnóstwo nieoczekiwanych, zabawnych sytuacji i zwrotów akcji.

DODATKOWE ATRAKCJE:
W godzinach 19.00 – 20.30 na placu przy ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie odbędą się plenerowe warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych pt. „Moja rodzina”, podczas których uczestnicy wykonają prace plastyczne, które zwrócą uwagę na rodzinę, jako najważniejsze i najbliższe środowisko rozwoju życia społecznego. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone.

Akcję wspierają:

Wstęp wolny. Zapraszamy!
Na miejscu będą na Państwa czekać wygodne leżaki, gorąca herbata i coś do chrupania.
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie nie odbędzie się.
Szczegółowe informacje: DK w Sułkowicach-Bolęcinie, ul. Racławicka 123/1, tel.: 33 870 13 64 lub 518 599 869, e-mail: bolecina@kultura.andrychow.eu

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content