Przejdź do treści

LETNIE KINO PLENEROWE • Andrychów // „Johnny English: Nokaut”

Informacje, 01 sierpnia 2023 12:06

4 sierpnia (piątek) o godz. 20.30, w Andrychowie na Placu Mickiewicza wyświetlony zostanie film „Johnny English: Nokaut”.

„Johnny English: Nokaut”
Komedia; reż. David Kerr; Francja, USA, Wielka Brytania 2018; 88 min.; 13+
Obsada: Rowan Atkinson, Ben Miller, Emma Thompson, Olga Kurylenko, Jake Lacy

Fragment recenzji „Old school” / autor: Dorota Kostrzewa
„Licencja to nie inteligencja” głosi hasło reklamowe w kolejnej części „Johnny’ego Englisha” i wydaje się, że zawiera się w nim komediowe sedno całego cyklu – Johnny to bowiem jeden z najgłupszych tajnych agentów w historii, resztę nietrudno dopisać samemu. Tym razem niesławny agent wraca do gry za sprawą ataku hakerskiego, który ujawnia tożsamość wszystkich najlepszych brytyjskich wywiadowców. Rząd zmuszony jest więc do powołania tych… gorszych. English mimochodem – ze znanym sobie wdziękiem – pozbywa się konkurencji i tak oto najbardziej nierozgarnięty szpieg staje do walki o bezpieczeństwo całego kraju, a może i świata. (…)
Dziecięca naiwność i nieporadność Englisha równoważą jego donkichotowską arogancję. Dzięki temu tak łatwo mu kibicować, nawet jeśli trudno zgodzić się z ostatecznym wynikiem, (…) że stara szkoła po raz kolejny zatriumfuje nad nowoczesnością. (…)

Akcję wspiera Producent paluszków AXPAL „Oryginalne paluszki z Małego Beskidu”.

Wstęp wolny. Zapraszamy!
Na miejscu będą na Państwa czekać wygodne leżaki i coś do chrupania!
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie nie odbędzie się.
Szczegółowe informacje: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, tel. 33 875 39 45; e-mail: biuro@kultura.andrychow.eu

Źródło: CKiW Andrychów

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content