Przejdź do treści

Leskowiec, Gronie i rezerwy Halniak przywitają się ze swoimi kibicami, a Beskid II zagra na wyjeździe

Sport, 24 sierpnia 2023 13:46

W sobotę i niedzielę po raz drugi w rundzie jesiennej o ligowe punkty powalczą zespoły występujące w wadowickiej B klasie. Leskowiec Rzyki, Gronie Zagórnik i Halniak II Targanice czekają domowe spotkania, a rezerwy Beskidu mecz wyjazdowy.

Mający jasny cel (awans) andrychowianie udadzą się w sobotę do Grodziska na mecz z miejscowym Grodem. Dla podopiecznych Jakuba Skrzypca będzie to może solidniejszy sprawdzian niż konfrontacja z Groniami Zagórnik, które są na etapie stabilizowania składu. Niemniej patrząc na kadrę rezerw Beskidu, to nie powinny mieć one żadnych trudności z sięgnięciem po wygraną. Początek meczu o godz. 17.00

Równolegle rezerwy, ale Halniaka Targanice w pewien sposób przywitają się ze swoimi kibicami. A dlaczego w pewien? Ano dlatego, że drugi garnitur Pularysów na własnym stadionie grał już w spotkaniu Pucharu Polski. Tym razem rywalem będzie nie Relax Wysoka, lecz drugi zespół IV-ligowego Orła Ryczów, który na inaugurację zremisował bezbramkowo ze wspomnianym wyżej Grodem Grodzisko.

Natomiast w niedzielne popołudnie (godz. 17.00) Leskowiec Rzyki gościć będzie Sokoła Chrząstowice. Za miedzą, o tej samej porze Gronie Zagórnik także podejmą Sokoła, ale z Przytkowic.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content