Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Kto otrzyma klucz do bram Andrychowa?

Kultura, 23 maja 2019 10:16

Na kilka dni przed Bajkolandią, wybrany zostanie dziecięcy burmistrz Andrychowa. Będzie on „rządził” miastem 2 czerwca podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka organizowanej przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. W tym roku Burmistrzem zostanie zwycięzca Konkursu plastyczno-literackiego pt. „Andrychów – moja mała zielona Ojczyzna”.

Podziel się

21 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie Komisja Konkursowa w składzie: Wojciech Polak – Wiceburmistrz Andrychowa, Agnieszka Gierszewska – Kierownik Biura Burmistrza, Aneta Lachendro – przedstawiciel Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, Sylwia Błasiak – Dyrektor MBP w Andrychowie oraz Marcin Putyra – Kierownik Wydziału Turystyki, Sportu i Kultury UM w Andrychowie wybrała zwycięskie prace spośród 24 nadesłanych. Wybór nie był łatwy, uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i talentem pisarskim.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 28 maja o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

Organizatorzy Konkursu: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie oraz Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie we współdziałaniu z Burmistrzem Andrychowa 

p

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content