Przejdź do treści
Reklama
Reklama

KS Beskid wznawia planowane akcje i zaprasza na mecze

Sport, 13 października 2020 08:11

W sobotę 17 października o 15:00 Beskid Andrychów zagra z Orłem Ryczów. Mecz wicelidera tabeli z liderem, derby zachodniej Małopolski. Po przerwie do składu Beskidu wraca supersnajper Kamil Karcz. Przed i w trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka karmy dla psów i kotów.

– Będzie to jednocześnie inauguracja akcji Andrychów dla schronisk, organizowanej przez nasz klub wspólnie z fundacją Zoodoptuj.pl do której dołączyło sporo firm i instytucji, a także patroni medialni. Co ciekawe, każda z osób, która przyniesie choćby jeden worek dobrej jakości karmy nie dość, że wejdzie na mecz za darmo, to zyska szansę wygrania nowego Laptopa marki Asus. Akcja trwa do 31 października, a oprócz meczów Beskidu, karmę zostawiać można w kilku punktach. Wszystkie punkty i szczegóły wypisane są tutaj zoodoptuj.pl/andrychow-dla-schronisk.

Podczas meczu zakupić będzie można Napoje energetyczne w puszkach w 2 wzorach:
KSB oraz I Love Andrychów w wyjątkowej cenie 3,99 zł. Jest to limitowana edycja 2 x 500 sztuk.

– Ze względu na obostrzenia sanitarne każdego kibica prosimy o zdezynfekowanie dłoni przed wejściem na teren, zachowanie 2 m. dystansu stadionu spoza rodziny oraz o nie witanie się za pomocą uścisku dłoni! – informuje zarząd klubu.

Źródło: KS Beskid Andrychów

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Skip to content