Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Zdarzenia drogowe na DK 44 Przeciszów – Zator

Informacje, 03 czerwca 2026 21:30

Przeciszów. Kolizja drogowa na DK 44. Zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Dziś (3.06.2026) około godziny 18 służby ratunkowe interweniowały w Przeciszowie na ulicy Krakowskiej (DK44), gdzie doszło do kolizji drogowej pomiędzy dwoma samochodami osobowymi.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu limanowskiego, kierując samochodem marki Citroen, najechał na tył samochodu marki Seat, którym kierowała mieszkanka Przeciszowa. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała. Policjanci na sprawcę kolizji drogowej nałożyli mandat karny.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą, zwłaszcza podczas trudnych warunków drogowych.


Zator. Zdarzenie drogowe na DK 44. Zderzenie cysterny z samochodem osobowym.

Dziś (3.06.2026) o godzinie 18.30 w Zatorze na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z ulicą Kasztanową (DK44), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem cysterny i samochodu osobowego.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierowca samochodu ciężarowego, chcąc uniknąć najechania na tył samochodu marki Seat, którego kierująca wykonywała skręt w lewo, zjechał na przeciwległy pas natomiast w pojazd uderzyła cysterna. Do szpitala na badania została przewieziona kierująca, która doznała obrażeń głowy.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą, zwłaszcza podczas trudnych warunków drogowych.

KPP Oświęcim

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przejdź do treści