Przejdź do treści

Kontrole Policji. Sporo mandatów

Informacje, 12 maja 2017 10:15

​87 skontrolowanych pojazdów i 81 kierowców, którzy przekroczyli prędkość. To bilans akcji „Prędkość” przeprowadzonej przez funkcjonariuszy na terenie powiatu wadowickiego.

Podziel się

Te niechlubne statystyki pokazują, że na drogach wciąż ponosi nas „wyobraźnia”. Dla 74 kierujących szybka jazda zakończyła się mandatem. Policjanci reagowali też na inne wykroczenia, a tego dnia – 11 maja – doszło do dwóch kolizji. 

Policjanci tym, którzy stwarzają niebezpieczeństwo na drogach mówią „Stop”. – Kierowcom rażąco naruszającym przepis policjanci będą  sukcesywnie zatrzymywać uprawnienia do kierowania  pojazdami i niezwłocznie przekazywać je do Sądu Rejonowego w Wadowicach, wraz z wioskami o ukaranie jak również z zatrzymanym prawem jazdy nawet na okres kilku miesięcy – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał z KPP w Wadowicach.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content