Przejdź do treści

Konkursu na najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski

Informacje, 29 września 2022 11:23

Zarząd Województwa Małopolskiego informuje o 11. edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski.

Celem konkursu jest promowanie najciekawszych realizacji architektonicznych, które w sposób twórczy i nowatorski wpisują się w otaczającą nas przestrzeń.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są w terminie do 31 października 2022 r. w formie elektronicznej na adres e-mail: sarp@sarp.krakow.pl.

Nagroda przyznawana jest co dwa lata projektantom lub zespołom projektantów oraz inwestorom najlepszych realizacji architektonicznych na obszarze województwa małopolskiego, w ramach 3 kategorii (obejmujących miejsca pierwsze, drugie i trzecie): architektura użyteczności publicznej, architektura mieszkaniowa, przestrzeń publiczna.

Podmiotami uprawnionymi do składania zgłoszeń konkursowych są architekci, biura i pracownie architektoniczne, stowarzyszenia i izby architektów, inwestorzy, instytucje i organizacje realizujące zadania w sektorze kultury i ochrony krajobrazu kulturowego oraz organy administracji publicznej.

Szczegóły w Regulaminie przyznawania Nagrody oraz na stronie internetowej: witkiewicz.malopolskanagroda.pl i w biuletynie informacji publicznej: bip.malopolska.pl/umwm

Źródło: malopolska.pl

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content