Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Konkurs plastyczny “Choinki dla Jedynki”

Kultura, 17 listopada 2020 09:12

Po raz kolejny ruszyła akcja „Choinki Jedynki” – konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży połączony z aukcją charytatywną. W tym roku dochód z aukcji zostanie przekazany dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko” oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Andrychowski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca dzieci i młodzież do udziału w konkursie.

Konkurs trwa do 5 grudnia 2020 r. Celem konkursu jest zachęcenie najmłodszych słuchaczy do zaangażowania się w działalność dobroczynną na rzecz podopiecznych Fundacji poprzez przygotowanie prac plastycznych związanych z tematyką Świat Bożego Narodzenia, które po zakwalifikowaniu się do finału (tj. do 20 prac-nagród głównych), wezmą udział w licytacji na antenie Programu 1. Kwota pieniężna zebrana podczas licytacji zasili konto Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Psychiatrii Środowiskowej.
Do 18 listopada 2020 r. (włącznie) ze wszystkich nadesłanych/zgłoszonych scanów lub zdjęć własnoręcznie wykonanych prac plastycznych Jurorzy wybiorą łącznie 20 prac (nagrody główne) i 40 prac (wyróżnienia). Wszystkie wybrane prace plastyczne sukcesywnie będą omawiane na antenie Programu I w godz. 9:00 – 20:00 oraz zostaną zaprezentowane na stronach internetowych Polskiego Radia. Laureaci będą wymienieni z imienia, wieku oraz miejscowości na antenie Programu I PR SA.
Do 5 grudnia 2020 r. spośród 60 prac zakwalifikowanych do finału (20 prac nagród głównych, 40 prac wyróżnionych) Dyrekcja Programu I przyzna nagrodę specjalną, która zostanie ogłoszona w najbliższej audycji „Jedynka Dzieciom” po zakończeniu licytacji prac dziecięcych odbywającej się w dniu 5 grudnia 2020 r. czytamy na stronie Organizatora.

Organizatorem akcji jest Program Pierwszy Polskiego Radia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.choinkijedynki.polskieradio.pl
Regulamin Konkursu >>

Źródło: OPS w Andrychowie

Podziel się
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content