Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Konkurs plastyczno-filmowy “Śnieżny dekalog”

Informacje, 11 stycznia 2021 17:32

Policja zachęca dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.


W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:
kategoria I – wiek: 5-10 lat,
kategoria II – wiek: 11-16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 5 marca 2021 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy oraz przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna.
Regulamin konkursu dostępny TUTAJ >>
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 marca 2021 r.
Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

KPP w Wadowicach

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content