Przejdź do treści

Konkurs bez rozstrzygnięcia

Informacje, 23 stycznia 2018 12:21

Żaden z trojga kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu na stanowisko dyrektora CKiW nie spełnił wymagań. Najpewniej będzie nowy konkurs.

Podziel się

Pod koniec roku Burmistrz Andrychowa ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Zrobił to po odejściu z tego stanowiska dotychczasowej dyrektorki Anety Wądrzyk, równocześnie powierzył obowiązki dyrektorskie w CKiW Marcie Kajzer. Termin zgłaszania się do konkursu minął 18 stycznia. Swoje zgłoszenia nadesłały trzy osoby: z Andrychowa, Krakowa i spod Brzeska. 
Dziś, 23 stycznia zebrała się komisja konkursowa, aby otworzyć teczki zgłoszeniowe i wstępnie sprawdzić, czy kandydaci spełniają wszystkie warunki postawione przez organizatora. Jak udało się nam dowiedzieć tuż po zakończeniu posiedzenia, żaden z kandydatów nie spełnił wszystkich warunków formalnych, więc nikt nie przeszedł do dalszej części, czyli przesłuchań. Choć decyzja jeszcze nie zapadła, to należy się spodziewać, że Burmistrz Andrychowa ogłosi kolejny konkurs. mn

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content