Przejdź do treści

Koncert RUBENS

Kultura, 08 marca 2023 10:30

WCK w Wadowicach zaprasza na wyjątkowy koncert. Już 11 marca o 18:00 w sali teatralnej WCK będzie można usłyszeć hipnotyzujące piosenki Rubensa min. „Wszystko OK?” czy „Jakoś trzymam się”.

Rubens (Piotr Rubik) funkcjonuje od lat w branży muzycznej jako uznany gitarzysta i songwriter. Na co dzień zasila zespół Darii Zawiałow jako gitarzysta. Jest współtwórcą wielu polskich hitów, a jednym z ostatnich jest „Złoto” skomponowany wspólnie z Mrozem. W zeszłym roku występował ze wspomnianą Darią, Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem oraz Igo a także na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020.

„Piosenki, których nikt nie chciał” to niezwykle intymny materiał muzyczny od Rubensa. Na początku listopada na rynku pojawiła się debiutancka płyta 35-letniego multiinstrumentalisty, który kilka miesięcy temu podbił serca fanów hitem „Wszystko OK?„. Jego najnowszy album to męskie, alternatywne granie i zapis osobistych przeżyć.

Bilety: 60 zł/ 70 zł w dniu koncertu do nabycia poprzez stronę wck.wadowice.pl, biletyna.pl oraz w kasie Kina Centrum oraz sekretariacie WCK.

Źródło: WCK w Wadowicach

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content