Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Koncert My, Małopolanie

Informacje, 20 września 2021 19:00

Roman Marczyński Big Band zaprasza na koncert podczas występu Laureatów MY MAŁOPOLANIE i Gali wręczenia nagród finalistom 43. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2021. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 września 2021 roku o godzinie 16:00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Na zakończenie Gali wystąpi Laureat 43. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2021: zespół Roman Marczyński Big Band z Roczyn. Nagrodę dla najlepszej Orkiestry Dętej w kategorii orkiestr działających przy domach kultury i stowarzyszeniach społeczno-kulturalnych oraz orkiestr zakładowych odbierze Orkiestra Dęta OSP w Roczynach, która działa, jako Stowarzyszenie od 10 lat, a Prezesem jest Zbigniew Janosz.

Cykl My, Małopolanie to prezentacja – w formie koncertów, spektakli, wystaw osiągnięć grup artystycznych i twórców indywidualnych o niekwestionowanym dorobku artystycznym, aktualnych laureatów znaczących konkursów, festiwali, lub obchodzących właśnie jubileusz. W ramach cyklu prezentowane są też obiecujące pomysły początkujących twórców – czytamy na stronie MCK Sokół.

Źródło: Orkiestra Dęta OSP w Roczynach, MCK Sokół

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content