Przejdź do treści

Koncert Muzyki Rozrywkowej w wykonaniu Muzyków z Roczyn

Informacje, 19 sierpnia 2022 08:08

Stowarzyszenie Orkiestra Dęta OSP w Roczynach serdecznie zaprasza na KONCERT MUZYKI ROZRYWKOWEJ i FILMOWEJ, który odbędzie się 21.08.2022 (niedziela) o godzinie 14:00 na pięknym tarasie widokowym na terenie ośrodka Hotel & SPA KOCIERZ w Targanicach. Podczas Koncertu wystąpi Orkiestra Dęta OSP w Roczynach oraz zespół muzyczny działający przy Orkiestrze Marczyński Drums Band.

Orkiestra Dęta OSP w Roczynach w roku 2020 obchodziła 150-lecie istnienia. W 2021 roku zdobyła I miejsce w 43. Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych „ECHO TROMIBTY” w Nowym Sączu oraz ZŁOTY DYPLOM podczas XVII Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „ZŁOTA TRĄBKA” Kozy, Bielsko-Biała w Konkursie Estradowym o Puchar Starosty Bielskiego, jak również drugi ZŁOTY DYPLOM w Konkursie o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej w tym samym Międzynarodowym Festiwalu. Orkiestra od jedenastu lat działa, jako Stowarzyszenie, którego Prezesem jest Zbigniew Janosz. Przy Orkiestrze działają różne formacje muzyczne, m.in. Dechówka, Brass Band, Drums Band i Roman Marczyński Big Band, który także zdobył pierwsze miejsca w swoich kategoriach podczas wspomnianych Festiwali i wystąpił, jako Laureat podczas rozdania nagród w Nowym Sączu w Koncercie MY MAŁOPOLANIE!

Orkiestra z Roczyn podczas Koncertu zaprezentuje muzykę klasyczną, popową, rozrywkową
i jazzową na najwyższym poziomie, w tym m.in.: „Bałkanicę” z rep. zespołu Piersi; „Lubię wracać tam gdzie byłem”; „Miłość w Zakopanem” z rep. Sławomira; „My Way” z rep. Franka Sinatry; „Mieszankę melodii filmowych” („Stawka większa niż życie”, „Czarne chmury”, „Polskie drogi”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Przygody Pana Michała”); „Pod Papugami” z rep. Czesława Niemena, „Skrzydlate Ręce” z rep. Enej; „Hey Brother” z rep. AVICI; a także: motyw muzyczny z „Janosika”, „Piraci z Karaibów”, „Hawaii Five-0”, „Wiązankę walców Straussa”, „Just A Gigolo” / „I Ain’t Got Nobody”, „New York, New York”, „Hello, Dolly” oraz melodie z bajek „SMERFY” i „MICKEY Mouse”, oraz znane i lubiane polki wirtuozowskie z repertuaru Vlado Kumpana, jak również inne ciekawe aranżacje, znane z radia i telewizji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Koncert odbędzie się w ramach zadania publicznego Małopolskie Orkiestry Dęte 2022.

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Materiał nadesłany przez Orkiestrę Dętą OSP w Roczynach

Podziel się
Skip to content