Przejdź do treści

Komendant Straży Miejskiej wybrany na Małopolskiego Prefekta

Informacje, 16 listopada 2023 13:40

15 listopada w siedzibie Straży Miejskiej w Tarnowie, odbył się zjazd szkoleniowo-wyborczy Komendantów Straży miejskich i gminnych województwa małopolskiego, organizowany przez Zarząd Prefektury Małopolskiej Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskiej i Gminnych RP

W zjeździe uczestniczyli Komendanci Straży Miejskich i Gminnych z województwa małopolskiego, natomiast zaszczycił swoją obecnością także Artur Hołubiczko – Komendant Straży Miejskiej w Częstochowie, Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Związku Miast Polskich.

W trakcie spotkania omówione zostały kwestie związane z wynikami działalności Straży Miejskich i Gminnych Województwa Małopolskiego w 2022 roku, zaprezentowana została problematyka w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz zostały przedstawione regulacje prawne dotyczące holowania pozostawionych hulajnóg w miejscach zabronionych.

Również Komendanci Straży Miejskich i Gminnych, dokonali wyboru nowych władz Prefektury małopolskiej, Małopolskim Prefektem Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP został na kolejną kadencję Krzysztof Tokarz – Komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

Źródło: Straż Miejska w Andrychowie

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content