Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Kolory jesieni

Informacje, 11 października 2019 11:31

Pod taką nazwą 5 października 2019 r. odbył się XIV Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie.

Podziel się
Mimo iż pogoda nie dopisała, zabawa była przednia. Impreza rozpoczęła się o godz. 13.00 „Mini koncertem”, podczas którego swoje talenty zaprezentowali uczniowie – zwycięzcy turnieju „Mam Talent”. W programie pikniku nie mogło zabraknąć warsztatów Zumby oraz pokazów tańca w wykonaniu artystów ze Studia Tańca u Asi Loca Andrychów. Organizatorzy: Dyrekcja SP Nr 4, Rada Szkoły, Stowarzyszenie „Przyjaciele Czwórki” oraz nauczyciele i pracownicy SP Nr 4, zadbali o to, aby nikt spośród zebranych gości się nie nudził. Atrakcjom nie było końca. Znalazły się wśród nich, m.in.: turniej piłki siatkowej „Mama, tata i ja”; turniej piłki nożnej dla kl. 5; dmuchane zjeżdżalnie; ścianka wspinaczkowa; ogromne bańki mydlane; pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego OSP Andrychów. Ponadto: Pchli targ; kiermasz jesienny; „Spełnij swoje marzenia o rowerze”; kiermasz książki; prezentacja Koła Miłośników Wojska Polskiego i Techniki Wojskowej; konkurs z nagrodami „Dziś pytanie, dziś odpowiedź”; pierwsza pomoc przedmedyczna; kolorowe warkoczyki, spinki, opaski, malowanie twarzy. Sale lekcyjne zamieniły się w pomieszczenia o różnej tematyce, np.: sala szachowa „Magia szachów”; „Powróćmy jak za dawnych lat – w starym kinie” – wyświetlanie filmów z kliszy; Historia techniki i informatyki; Czwórka PROgraMUJE; wystawa minerałów i kamieni szlachetnych; sala teatralna – wykonywanie masek z aktorami Zespołu teatralnego; sala naukowców. Spragnieni smakołyków goście mogli skorzystać z kawiarenki, jadalni oraz specjałów tamtejszej kuchni. 
Andrychowska „Czwórka” nie zwalnia tempa. Już 14 października odbędzie się kolejna szkolna impreza – II Wieczór Kodowania i Programowania z Kopernikiem. Organizator Stowarzyszenie „Przyjaciele Czwórki” oraz Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym, serdecznie zapraszają. Zabierz ze sobą smartfona lub tablet i PROgraMUJ i koduj razem z Kopernikiem.

 Marta Paczyńska (SP4)

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content