Przejdź do treści

Kolizyjny weekend

Informacje, 12 września 2017 08:34

Od 8 września do godziny 6:00 11 września , na drogach powiatu wadowickiego doszło do 10 kolizji drogowych. Kilka z nich miała miejsce na terenie gminy Andrychów.

Podziel się

Jak podaje Komenda Powiatowa w Wadowicach:
8 września w Andrychowie na ul. Lenartowicza około godz. 7:45, kierująca samochodem marki Fiat Punto nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z pojazdem marki VW Golf. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

Około 15:30 na ul. Krakowskiej w Andrychowie kierujący samochodem marki VW Passat najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki Audi. Uczestnicy kolizji drogowej byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

9 września w Andrychowie na rondzie Solidarności kierujący samochodem marki Renault Scenic nie zachował należytej odległości od pojazdu marki Opel Vectra w trakcie poruszania się po rondzie i doprowadził do najechania na jego tył. Sprawca został ukarany mandatem.

10 września w Inwałdzie na ul. Wiejskiej kierujący samochodem marki Opel oraz kierujący pojazdem marki Audi podczas wymijania nie zachowali należytej ostrożności czym doprowadzili do zderzenia bocznego pojazdów.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content