Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Kolejny sukces uczniów Czwórki

Sport, 17 maja 2016 19:33

W piątek 6 maja 2016 roku na hali sportowej w Olkuszu rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach brały udział reprezentacje szkół z czterech powiatów: olkuskiego, chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego. Powiat wadowicki reprezentowała drużyna naszej szkoły.

Podziel się

Mecze odbyły się w systemie „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo zacięta. Uczennice z SP nr 4 Andrychów wygrały dwa mecze, ulegając tylko gospodyniom turnieju. Młode szczypiornistki zajęły II miejsce.

Kilka dni później, bo 10 maja 2016 roku tym razem na hali sportowej w Chrzanowie odbyły się półfinały wojewódzkie w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
W Chrzanowie spotkały się drużyny reprezentujące cztery powiaty, jak wyżej. Powiat wadowicki reprezentowała drużyna chłopców z SP 4 w Andrychowie. I tu historia się powtórzyła. Nasi szczypiorniści pokonali drużyny z powiatu oświęcimskiego
i olkuskiego, ulegając tylko drużynie z Chrzanowa i zajmując II miejsce w turnieju.

Obu drużynom serdecznie gratulujemy.

Skład drużyny dziewcząt: Karolina Cholewka, Emilia Kobiela, Wiktoria Koim, Emilia Karaś, Łucja Lubera, Daria Rutowicz, Zuzanna Sordyl, Anita Bajgrowicz, Zuzanna Kopyto, Daria Fajfer, Justyna Zegiel i Kamila Mikołajek.

Skład drużyny chłopców: Bartosz Gołąb, Jakub Budka, Wiktor Badowski, Maciej Faber, Jakub Szewczyk, Dawid Legut, Jakub Mikołajek, Mateusz Polak, Patryk Przybyła, Jan Kosek, Dawid Wróbel i Jakub Majdak.

Opiekunem i trenerem obu drużyn jest p. Agata Wojewodzic.

Info/foto: SP4

(gs)

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content