Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Kolejny sukces Karoliny Fryt

Informacje, 17 września 2020 11:29

Pochodząca z Targanic Karolina Fryt laureatką eliminacji rejonowych 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Turnieju Poezji Śpiewanej.

Po przejściu pierwszego etapu (eliminacje miejskie – Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy – Kraków), wzięła udział w eliminacjach rejonowych OKR-u, który odbył się w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie 14 września br. Artystka zaprezentowała utwór pt. Czas ucieka (nagranie publikujemy poniżej) oraz kompozycję Grzegorza Tomczaka „Szukałem Cię wśród jabłek” do słów Michała Zabłockiego w aranżacji Dariusza Wilka (instruktora CKiW).
W eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się na Scenie im. St. Wyspiańskiego Akademii Sztuk Teatralnych weźmie udział już 22 września.

65. OKR

Turniej Poezji Śpiewanej.

Posted by Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży on Monday, 14 September 2020
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży


Przypomnijmy: Karolina jest uczestniczką zajęć wokalno-aktorskich w WDK w Targanicach, a także uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie.
Na scenie występuje od 9 roku życia. Autorka tekstów i kompozytorka. Gra na pianinie i ukulele. Bierze udział w licznych konkursach wokalnych, teatralnych i recytatorskich odnosząc znaczące sukcesy.
Do jej największych osiągnięć należą m.in.: udział w The Voice Kids Poland, Nagroda w XIII Konkursie Piosenki Poetyckiej „Sentymenty” w Pszczynie, Nagroda Talent Małopolski oraz występ w Piwnicy pod Baranami.

Źródło: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content