Przejdź do treści

Kolejna próba kradzieży w sklepie

Informacje, 14 marca 2016 08:36

​10 marca doszło do kradzieży w jednym z andrychowskich sklepów. Na miejsce wezwano patrol policji. Okazało się, że 56-letnia mieszkanka gminy Andrychów próbowała ukraść artykuły spożywcze (o wartości 90 zł).

Podziel się

Złodziejkę rozpoznała pracownica sklepu. Okazało się, że w styczniu w tym samym miejscu, kobieta wspólnie ze swoim synem ukradła także artykuły spożywcze (o wartości 350 zł). Kobietę zarejestrowały na kamerze monitoringu, a powrót do sklepu nie opłacił się. 
– Odzyskany towar powrócił do sprzedaży, a sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Na obecną chwilę na podstawie zgromadzonego materiału prowadzone są czynności w sprawie o wykroczenie, które mogą zakończyć  skierowaniem wniosku do Sądu – informuje wadowicka policja. 

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content