Przejdź do treści

Kolejna edycja głośnego czytania dzieciom

Informacje, 06 czerwca 2023 08:37

Wczoraj (5 czerwca) w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, Miejską Bibliotekę Publiczną w Andrychowie odwiedziła Katarzyna Mikurda – absolwentka Krakowskiej Szkoły Artystycznej (wydział: aktorstwo teatralne i telewizyjne), kulturoznawca, instruktor teatralny Krakowskich Szkół Artystycznych.

Przedszkolaki, które uczestniczyły w spotkaniu z Panią Kasią bardzo chętnie słuchały czytanych przez nią książek. Dowiedzieliśmy się również, że razem możemy stworzyć niesamowite opowieści. W książkach mieszkają fajne postacie, a jak nie będziemy się myć to zamienimy się w straszydła. Było super i czekamy na więcej!

Książka jest jak ogród to hasło XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku odbywa się w dniach 1 -7 czerwca 2023 r. Organizatorem wielkiego święta czytania jest Fundacja ABC XXI — Cała Polska czyta dzieciom, która od ponad dwudziestu lat prowadzi kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom”.

W kwietniu Katarzyna Mikurda odwiedziła studio Radia Andrychów. Rozmowa do odsłuchania w podcastach na radioandrychow.pl/audycje

a_p Fot: OK


Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content