Przejdź do treści
Reklama
Reklama

„Klasyka po bandzie” w wykonaniu Waldemara Malickiego

Kultura, 30 czerwca 2020 09:15

9 października spotkajmy się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Czeka nas oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu, czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA: Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Brahmsa, Verdiego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR: Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE: Waldemar Malicki „Klasyka po bandzie”, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian: Waldemar Malicki
Wiolonczela: Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran: Anita Rywalska
Tenor: Marcin Pomykała

Organizator: Eskander

Ceny biletów: 100 zł; 90 zł; 85 zł.

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.kupbilecik.pl, www.kulturairozrywka.pl

Źródło; CKiW w Andrychowie,. Fot: Eskander

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content