Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Kino plenerowe w Andrychowie! „Zawód: kobieciarz”

Kultura, 08 września 2020 18:39

11 września (piątek) o godz. 20.00 znów spotkajmy się na Placu Mickiewicza w Andrychowie, aby wspólnie zobaczyć film w plenerze. Tym razem Organizator (CKiW) przygotował dla nas francuską komedię, która rozbawi nas do łez.

„Zawód: kobieciarz”
Komedia; reż. Olivier Baroux; Francja 2019 | 94 min.; 12+
Występują: Kad Merad, Anne Charrier, Léopold Moati

Po przebojowych “Jeszcze dalej niż Północ” i “Przychodzi facet do lekarza” kolejna przezabawna komedia znanego francuskiego komika Kada Merada.

Alex (Kad Merad) wiedzie wygodne i leniwe życie u boku wyjątkowo zamożnej kobiety. Aż pewnego dnia, po wspólnych 25 latach, Denise porzuca go dla innego i Alex traci wszystko. Szukając dachu nad głową, musi odnowić kontakty z siostrą i… jak najszybciej uwieść jakąś inną bogatą panią, bo niestety nic innego robić nie potrafi, nie ma żadnego zawodu, a w dalszym ciągu jest, a przynajmniej tak mu się wydaje, niezłym ciachem. W międzyczasie, próbując zastąpić mu ojca, udziela porad swemu 10-letniemu siostrzeńcowi, jak radzić sobie z dziewczynami przy pierwszych szkolnych miłościach.

Dystrybutor: HAGI FILM

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Na miejscu będą na Państwa czekać wygodne leżaki oraz gorąca atmosfera.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokaz odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Więcej na www.kultura.andrychow.eu

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content