Przejdź do treści

Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmowe

Informacje, 18 maja 2022 11:50

W nadchodzących dniach wadowickie Kino Centrum przygotowało kilka ciekawych komedii dla każdego., Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem. Do śmiechu gotowi? Start!

IGRZYSKA ZWIERZAKÓW
Film w polskiej wersji językowej – 2D – dubbing
komedia, animacja, prod. Australia, USA, reż. Ricard Cusso, czas 88 min. b.o.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

SEANSE: 20 maja, godz. 17:00; 21 maja, godz. 17:00; 22 maja, godz. 17:00; 24 maja, godz. 17:00; 25 maja, godz. 17:00

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

NIEZNOŚNY CIĘŻAR WIELKIEGO TALENTU
komedia, prod. USA, reż. Tom Gormican, wyk. Nicolas Cage, Pedro Pascal, Sharon Horgan, czas 107 min., od 15 l.

Legenda kina Nicolas Cage tonie w długach. Aby się z nich wykaraskać przyjmuje nietypową, ale intratną propozycję od swojego bogatego wielbiciela – Javiego Gutierreza. Ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym w luksusowej rezydencji. Szybko okazuje się, że panowie nadają na tych samych falach. Zapowiada się więc szampańska zabawa i nic nie zwiastuje kłopotów. Nawet to, że Javi ma szalenie wybuchowy temperament i niezdrową skłonność do przemocy i nielegalnych rozrywek. Przecież wszystko jest dla ludzi! Innego zdania są jednak tajni agenci amerykańskich służb, którzy składają Cage’owi propozycję nie do odrzucenia: ponieważ lekkomyślnie nawiązał właśnie przyjaźń z jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na Ziemi, będzie musiał pomóc w ujawnieniu jego przestępczej działalności.

SEANSE: 20 maja, godz. 19:00; 21 maja, godz. 19:00; 22 maja, godz. 19:00, 24 maja, godz. 19:00; 25 maja, godz. 21:30

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

Film w ukraińskiej wersji językowej – Українська мова

Seans UKRAIŃSKI

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. RABUŚ Z POCIĄGU

ДЕТЕКТИВНЕ БЮРО ЛАССЕ ТА МАЇ. ГРАБIЖНИК З ПОТЯГУ

przygodowy, od 7 lat, czas 88 min.
Пригоди, Bik: 7+, Тривалість: 1:22

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?

Юних детективів знову чекають випробування! Цього разу детективне бюро Лассе та Маї зіткнеться з непростим завданням зловити грабіжника з потягу. Чи вдасться їм розгадати таємницю перед черговою крадіжкою, незважаючи на те, що їх офіс закрили?

Нова головоломка змушує відважних детективів зіткнутися не тільки з таємничим грабіжником з потягу. Місцева поліція закриває бюро, але це не зупиняє Лассе та Маю приєднатися до пошуків злодія. Вони збирають докази, аналізують факти, але кількість підозрюваних зростає. До міста наближається ще одне перевезення великої суми грошей. Чи з’явиться грабіжник знову? Чи вдасться зловити лиходія на гарячому? Кінець справи виявиться, як завжди, непередбачуваним!

Найновіший фільм про сміливих детективів за мотивами серії книг улюбленого Мартіна Відмарка Детективне бюро Лассе та Маї.

SEANSE: 20 maja, godz. 15:00; 21 maja, godz. 15:00
Wstęp wolny
Вступ до сеансу – вільний

„środAwisko 19:00”

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ

Sci-Fi, komedia, przygodowy, prod. USA, reż. Dan Kwan, Daniel Scheinert, wyk. Michewlle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu, czas 140 min., od 15 l.

Evelyn Wang, borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

SEANS: 5 maja, godz. 19:00
Bilety: 10 zł

W filmie jest kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

KINO CENTRUM | WCK W WADOWICACH
34-100 Wadowice, ul. Teatralna 1
kino@wck.wadowice.pl
wck.wadowice.pl/kino
33 82 33 957, 604 072 373

Podziel się
Skip to content