Przejdź do treści

Kino Centrum w Wadowicach zaprasza na seanse filmowe

Informacje, 25 stycznia 2023 12:34

Kino Centrum w Wadowicach oferuje wiele ciekawych seansów filmowych w repertuarze m.in. komedia kryminalna o pewnych dżentelmenach oraz przedpremierowy pokaz czarnej komedii produkcji norweskiej. Zapraszamy do udziału w konkursach radiowych i na naszym profilu Facebook, w których można wygrać bilety na seanse do Kina Centrum.

repertuar Kino centrum

Nowy bezpruderyjny hit na miarę „365 dni”
POKUSA

Thriller, erotyczny, prod. Polska, reż. Maria Sadowska, wyk. Helena Englert, Piotr Stramowski, Andrea Preti, Piotr Głowacki, czas 99 min., od 15 l.

Atrakcyjna i ambitna Inez od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Jej szef Filip jest, co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, jakiego nikt się nie spodziewa.

SEANSE: 27 stycznia, godz. 22:30; 28 stycznia, godz. 19:00; 29 stycznia, godz. 19:00; 30 stycznia, godz. 19:00; 31 stycznia, godz. 19:00; 1 lutego, godz. 21:00; 2 lutego, godz. 19:30; 3 lutego, godz. 21:00; 4 lutego, godz. 19:00; 6 lutego, godz. 19:00; 7 lutego, godz. 19:00; 8 lutego, godz. 21:00.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI
komedia kryminalna, prod. Polska, reż. Maciej Kawalski, wyk. Marcin Dorociński, Tomasz Kot, Andrzej Seweryn, Wojciech Mecwaldowski, czas 107 min., od 15 l.

Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo, do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci.


SEANSE: 28 stycznia, godz. 16:30; 29 stycznia, godz. 16:30; 30 stycznia, godz. 16:30; 31 stycznia, godz. 16:30; 1 lutego, godz. 17:00.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

środAwisko 19:00”
film z polskimi napisami, pokaz przedpremierowy

CHORA NA SIEBIE

Czarna komedia, prod. Norwegia, Szwecja, reż. Kristoffer Borgli, wyk. Andrea Brein Hovig, Henrik Mestad, Kristine Kujath Thorp, czas 95 min., od 15 l.

Na pierwszy rzut oka Signe i Thomas wydają się być idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. Signe nie może pogodzić się z faktem, że światła reflektorów skupione są teraz wyłącznie na jej partnerze. Zdesperowana, celowo nadużywa niebezpiecznych farmaceutyków, co błyskawicznie odbija się nie tylko na jej zdrowiu, ale i wyglądzie. Czym jednak jest odrobina (?) cierpienia w porównaniu ze współczuciem oraz uwagą, które znowu może w pełni na sobie skupiać?

SEANS: 1 lutego, godz. 19:00

Bilety: 10 zł

feryjne poranki w kinie

film w polskiej wersji językowej – 2D – dubbing
BELLA I SEBASTIAN. NOWE POKOLENIE

Przygodowy, familijny, prod. Francja, reż. Pierre Core, czas 101 min., od 7 l.

Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

SEANS: 1 lutego, godz. 11:00

Bilety: 10 zł

34-100 Wadowice, ul. Teatralna 1
kino@wck.wadowice.pl | https://wck.wadowice.pl/kino
tel. 33 82 33 957, 604 072 373

Podziel się

Audycje radiowe / Posłuchaj więcej

Skip to content