Przejdź do treści

Kamil Karcz żegna się z grą w Beskidzie

Sport, 14 stycznia 2023 19:19

Jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy czwartoligowej drużyny Beskidu Andrychów nie znajdzie się w kadrze na rundę wiosenną. Jak poinformował klub, umowa z 36-letnim Kamilem Karczem nie została przedłużona.

Kamil, dziękujemy za wszystkie piękne akcje, asysty i gole. Przez te 2,5 roku zrobiłeś dla naszego klubu wiele. Na każdym treningu byłeś wzorem do naśladowania dla młodzieży. Życzymy dużo zdrowia i sukcesów. Do zobaczenia na K1 Królu – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Beskidu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Kamil Karcz jest wychowankiem andrychowskiego klubu, a znaczną część swojej kariery spędził w Cracovii, gdzie zanotował dwa występy w Ekstraklasie. Rozegrał także wiele meczów na zapleczu piłkarskiej elity w barwach Stali Stalowa Wola. Później między innymi przez kilka sezonów walczył w barwach BKS-u Bielsko-Biała, a do Beskidu powrócił w 2020 roku. Jego doświadczenie i umiejętności w ofensywie wyrastały ponad czwartoligowy poziom, więc teraz przed drużyną i trenerem Tomaszem Moskałą trudne zadanie zapełnienia tej luki.

18 stycznia andrychowianie rozpoczynają mecze sparingowe od starcia z Babią Górą Sucha Beskidzka, a rozgrywki czwartoligowe powrócą w drugiej połowie marca.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content