Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Kacper z Wieprza potrzebuje naszej pomocy

Informacje, 04 maja 2021 17:30

Ma 13 lat i zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Rodzina Kacpra Pastora z Wieprza zwraca się z gorącym apelem o dołączenie do akcji oddawania krwi dla ich syna.

Kacper obecnie przebywa na Oddziale Hematologicznym w Krakowie. Krew można oddać w wadowickim punkcie krwiodawstwa przy ul. Karmelickiej 5, tel. 33 873 2956. Przyjęcia dawców odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 11:30. W przeprowadzonym przed oddaniem krwi wywiadzie, należy podać imię i nazwisko pacjenta oraz szpital w którym się znajduje: Kacper Pastor, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. Kacper posiada grupę krwi A Rh+, jednak krew może oddać każdy.

Jeżeli ktoś przeszedł zakażenie Covid-19 lub zaszczepił się, może oddać krew po upływie określonego czasu. Wszelkich informacji w tej sprawie udziela punkt krwiodawstwa w Wadowicach, tel. 33 873 2956

Podejmij wyzwanie i pomóż potrzebującym.

Przypominamy o akcji organizowanej przez firmę Fill.

8 maja na parkingu przy firmie Fill [biuro handlowe ZATOR – ul. St. Staszica 7] pojawi się MOBILNY PUNKT POBORU KRWI.
Przypominamy:
– krew może oddać każda osoba która wyrazi tylko chęć, a grupa krwi nie musi być zgodna z grupą krwi Kacpra,
– rejestracja krwiodawców odbędzie się w godzinach od 9.00 – 13.00, tak więc do 13.00 każdy z Was może zgłosić chęć oddania krwi,
– podczas całej akcji przestrzegamy reżimu sanitarnego (obowiązkowa dezynfekcja, zasłonięcie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznego dystansu).
W biurze handlowym do dyspozycji pozostaje załoga firmy, poczęstunek oraz węzeł sanitarny.

red

Podziel się
Reklama
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Reklama
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Skip to content