Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Juniorzy MKS Andrychów zdobyli brąz na mistrzostwach Małopolski

Sport, 21 lutego 2021 19:29

MKS Andrychów od piątku do niedzieli brał udział w mistrzostwach Małopolski juniorów w Brzesku. Podopieczni trenera Piotra Trojaka wywalczyli trzecie miejsce.

W pierwszym dniu zawodów młodzi andrychowianie przegrali z Kęczaninem Kęty 1:3, a z Iskierką Tarnów wygrali 3:1. Takie rezultaty pozwoliły MKS-owi zmierzyć się w półfinałowym meczu z faworyzowaną Spartą Kraków, która okazała się trudnym rywalem, bo andrychowscy juniorzy ulegli 0:3.

Ostatecznie MKS zagrał o trzecie miejsce z Hutnikiem Kraków i po długim, wyrównanym boju podopieczni trenera Piotra Trojaka zwyciężyli 3:2, zdobywając brązowe medale.

Andrychowianie wywalczyli również wyróżnienia indywidualne – otrzymali je Kamil Bodzek i Szymon Kopaczewski.

MKS Andrychów zagrał w składzie (źródło: facebook.com/mksandrychow1): Kamil Bodzek, Wiktor Bylica, Dyrcz Jakub, Madej Bartłomiej, Mizera Mateusz, Nogala Kacper, Mizera Marcin, Charaszkiewicz Wojciech, Kopaczewski Szymon, Zmiertka Adrian, Błazenek Michał, Daniel Talar oraz kontuzjowani zawodnicy, którzy nie mogli zagrać w turnieju finałowym: Wojciech Dendys, Konrad Noszka, Sebastian Słaby, Mateusz Gawęda. Trenerem zespołu jest Piotr Trojak.

gs, fot. facebook.com/mksandrychow1

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content