Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Jubileuszowy koncert grupy “Raz, Dwa, Trzy” przeniesiony na kwiecień 2021

Kultura, 27 listopada 2020 10:12

RAZ DWA TRZY | 30 LAT JAK JEDEN KONCERT! UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami związanymi z trwającą epidemią koronawirusa w Polsce, informujemy, iż: Koncert zespołu RAZ DWA TRZY, zaplanowany na 11 grudnia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, zostaje przeniesiony na 23 kwietnia 2021 r.

Bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. Więcej szczegółów podamy wkrótce. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy – informuje CKiW w Andrychowie.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze, trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Ceny biletów:
49 zł (sala widowiskowa, rząd I – V),
39 zł (sala widowiskowa, rząd VI – XVIII, balkon).
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, godz. 8.00 – 18.00,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008,
mail: [email protected]
Bilety online: www.kultura.andrychow.eu

Organizator: CKiW w Andrychowie
Patronat medialny:
Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie
Gazeta i portal MamNewsa.pl

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do MDK w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz). Regulamin imprezy: www.kultura.andrychow.eu

Więcej o Artystach…

RAZ, DWA,TRZY…
Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w tym roku obchodzą 30-lecie swojego istnienia!

Pojawiają się ze swoją muzyką na wielkich festiwalach, imprezach plenerowych, w salach koncertowych domów kultury, teatrów i filharmonii, w klubach muzycznych, a także w obiektach sakralnych.
Zespół od trzydziestu lat, a od dwudziestu siedmiu w niezmienionym składzie, nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą.

Skład zespołu:
Adam Nowak – gitara, śpiew
Grzegorz Szwałek – pianino elektroniczne, akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas
Gość na stałe: Tadek Kulas – trąbka

ADAM NOWAK
Lider grupy muzycznej lub inaczej-kierownik polityczny grupy „Raz, Dwa, Trzy”. Kompozytor, autor tekstów, wokalista, gitarzysta. Urodzony 28.09.1963 r. w Poznaniu. Zamieszkały w Toruniu. Prywatnie żonaty, ojciec czworga dzieci. Z życiorysu wynika, że prowadził życie nieustabilizowane. Pracując w rożnych zawodach ciągle szukał tego najbardziej uniwersalnego. Z wykształcenia technik żywienia zbiorowego był m.in. kelnerem i garderobianym, aż w końcu na początku lat 90-ych postanowił tworzyć i śpiewać. Ceni wyrazistych poetów: Villona, Brechta, Brodskiego, Szymborską, ks. Twardowskiego, jak również charyzmatycznych wykonawców piosenek: Wysockiego, Waitsa, Piaf, Cohena i innych.

„Mógłbym śpiewać o miłości, ale po co skoro większość robi to z lepszym, czy gorszym skutkiem. Piszę i śpiewam o swoich wątpliwościach na temat różnych pewności, których nabrałem do tej pory.” Jego postawa sugeruje, że nie potrzeba niczego udowadniać. Wystarczy szukać i robić to, co ma się do zrobienia.

Więcej informacji o Raz, Dwa, Trzy znajdziesz na stronie www.zespolrazdwatrzy.pl

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Skip to content