Przejdź do treści

Jubileusze par małżeńskich

Informacje, 21 listopada 2023 15:55

Dziś – 21 listopada – 25 par małżeńskich, które przeżyły razem 60, 65 i 70 lat wzięło udział w spotkaniu jubileuszowym w Czarnym Groniu. Jubilaci odebrali z rąk Burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka gratulacje i życzenia wielu jeszcze lat w zdrowiu. Były upominki, tort i koncert.

Uroczystość poprowadziła pani Grażyna Łoboda, Sekretarz Gminy Andrychów. Ona również złożyła jubilatom gorące życzenia i gratulacje. Były również wspomnienia, bo przecież wszyscy jubilaci spotkali się już tutaj na świętowaniu Złotych Godów, kilka lub kilkanaście lat temu.

Podczas poczęstunku goście wysłuchali koncertu zespołu Servoos Famili Leszka Ścibika, do którego dołączyła tym razem wokalistka Kinga Harat.

W uroczystości zorganizowanej w Hotelu Czarny Groń wzięły udział następujące pary:

Aleksandra i Stanisław Bałamauccy, Anastazja i Tadeusz Ferenc, Albina i Jan Goszczyccy, Genowefa i Marian Gwóźdź, Maria i Władysław Koczur, Genowefa i Stanisław Lachendro, Helena i Eugeniusz Pabiś, Władysława i Stanisław Płonka, Alicja i Stefan Tokarczyk, Melania i Mieczysław Bizon, Stefania i Edward Buda, Janina i Stanisław Góreccy, Anna i Aleksander Grabowscy, Marianna i Adam Maciejczyk, Jadwiga i Kazimierz Nawroccy, Elżbieta i Józef Ochmanek, Zofia i Władysław Ogarek, Maria i Jan Okińczyc, Helena i Stanisław Orzechowscy, Maria i Krzysztof Pałac, Marianna i Adam Pytel, Emilia i Rudolf Sordyl, Władysława i Eugeniusz Stańczak, Maria i Kazimierz Zielińscy oraz Bogumiła i Roman Praciak.  

n

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content