Przejdź do treści
Reklama

Jest przetarg na strefę

Informacje, 13 stycznia 2017 22:47

Władze Andrychowa ogłosiły dzisiaj – 13 stycznia 2017 r. – przetarg na rozbudowę strefy aktywności gospodarczej.

Podziel się

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania pn.: „Rozbudowa strefy aktywności gospodarczej w Andrychowie poprzez uzbrojenie nowych terenów inwestycyjnych oraz rozbudowę i przebudowę infrastruktury drogowej w strefie”.
Przypomnijmy, że strefa gospodarcza w Andrychowie ma powstać pomiędzy ulicami Przemysłową, Białą Drogą i łącznikiem, od niedawna noszącym nazwę Strefowa. Są to tereny należące do Gminy Andrychów, a strefa będzie częścią Krakowskiego Parku Technologicznego. Będzie tam miejsce dla co najmniej kilku, albo i kilkunastu firm, w których ma powstać ok. 500 miejsc pracy.
Inwestycja będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej. A w ramach prac budowlanych wykonana zostanie infrastruktura drogowa wokół strefie i w jej wnętrzu, a poza tym teren zostanie uzbrojony w media potrzebne dla przemysłu. 
Szczegółowe informacje o przetargu można znaleźć na stronach BIP Urzędu Miejskiego, a termin składania ofert wyznaczono do końca stycznia. Natomiast sama rozbudowa ma się zakończyć w lutym 2019 r.
mn

Podziel się
Skip to content