Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Jazz w Parku!

Kultura, 03 lipca 2020 08:00

Ze względu na niestabilne warunki pogodowe i wysokie prawdopodobieństwo opadów dzisiejszy koncert jazzowy odbędzie się w WCK. Koncert zaczniemy o 19:15, aby wszyscy mogli spokojnie dotrzeć do sali kameralnej. Wydarzenie, odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Liczba miejsc ograniczona. Do zobaczenia! - czytamy na stronie WCK.

Usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanna Smajdor, Marcin Jajkiewicz, Leszek Szczerba, Krzysztof Odrobina, Macieja Gruchacz, Kosma Kalamarz i Michał Dziewiński. To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”. Kolejny usłyszymy 21 sierpnia br. i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”. Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem wymaganych zasad reżimu sanitarnego (trzeba wziąć ze sobą maseczki).

Wszyscy Ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu facebookowym oraz youtubie Wadowickiego Centrum Kultury. Zapraszamy!

Źródło: WCK w Wadowicach

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content