Przejdź do treści

Jak przechytrzyć raka?

Informacje, 24 sierpnia 2023 17:57

Zapraszamy na spotkania edukacyjne w formie online prowadzone przez lekarza specjalistę z zakresu onkologii, podczas których zostaną przedstawione zagadnienia dotyczące chorób nowotworowych (między innymi: przyczyny, objawy, sposoby leczenia) oraz przy pomocy fantomów zaprezentowane zostaną techniki samobadania piersi i jąder.

W czasie spotkania możesz zadawać pytania. Każdy uczestnik ma także możliwość wypełnienia ankiety satysfakcji i wiedzy. WEŹ UDZIAŁ! Zadzwoń, czekamy na Ciebie: od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 14:00 pod numer telefonu 14 631 58 59 lub sprawdź terminy na www.profilaktykawmalopolsce.pl

W czasie trwania Programu działa ONKOLOGICZNY TELEFON ZAUFANIA, pod którym można zasięgnąć bezpłatnej porady lekarza onkologa – 501 352 115 (poniedziałek, środa i piątek 14:00 – 20:00, wtorek i czwartek 8:00-14:00)

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasz w Tarnowie realizujący program „Prozdrowotne oddziaływania edukacyjne na rzecz zmniejszenia umieralności na nowotwory w Małopolsce”, zaprasza na bezpłatne spotkanie edukacyjne i wykład związany z problemem nowotworowym, które odbędzie się 24 sierpnia br.o godz. 14.30. Program skierowany jest do wszystkich dorosłych mieszkańców województwa małopolskiego, którzy chcą poznać najczęstsze objawy nowotworów, nauczyć się obserwować swoje ciało i wzmocnić swoją wrażliwość onkologiczną.

LINK DO SPOTKANIA: https://szpitallukaszatarnow.webex.com/meet/przechytrzycraka

Źródło: UM Andrychów

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content