Przejdź do treści

IV Konkurs Plastyczno-Literacki „SŁÓWKO W RAMIE”

Kultura, 03 listopada 2023 08:23

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w IV Konkursie Plastyczno-Literackim „SŁÓWKO W RAMIE”. Głównymi celami Konkursu są: prezentacja możliwości twórczych, zachęcanie dzieci i młodzieży do czytania książek, kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz wrażliwości i umiejętności wypowiedzi artystycznej.

Zadaniem uczestników tej edycji jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej (uczestnikom pozostawiamy swobodę w doborze technik i materiałów wykonywanych prac) inspirowanej książką pt. „Tajemniczy ogród” – klasyczną powieścią dla dzieci autorstwa Frances Hodgson Burnett. Prace konkursowe ocenianie będą przez Jury z podziałem na trzy grupy wiekowe: I – uczniowie klas I-III SP, II – uczniowie klas IV-VI SP, III – uczniowie klas VII-VIII SP.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia 2023 r.

Regulamin Konkursu oraz formularz do pobrania:

REGULAMIN_IV Konkurs Plastyczno-literacki_Słówko w ramie_2023Pobierz

KARTA ZGŁOSZENIA_ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU IV KONKURS PLASTYCZNO LITERACKI_SŁÓWKO W RAMIE_2023Pobierz

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne również w:

  • DK im. Romana Prystackiego w Zagórniku, ul. Szkolna 7 (w godzinach otwarcia placówki)
  • Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (w godz. 7:30 – 15:30)

Gala Laureatów odbędzie się 16 grudnia 2023 r. (sobota) godz. 18.00 w DK im. Romana Prystackiego w Zagórniku. W programie wieczoru: uroczyste ogłoszenie wyników i prezentacja nagrodzonych prac, rozdanie nagród i wyróżnień, uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej.

Szczegółowe informacje: DK im. Romana Prystackiego w Zagórniku, tel.: 33 875 47 29 lub 512 449 431, e-mail: zagornik@kultura.andrychow.eu

Grafika wiodąca: BING.AI / Photoshop.AI

Źródło: CKiW Andrychów

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content