Przejdź do treści

I Turniej Siatkówki Plażowej dla Szkół Podstawowych za nami

Informacje, 16 czerwca 2022 13:01

Świetne boisko, piękna pogoda, zaangażowani sportowcy i profesjonalna organizacja… Takiego początku działalności możemy tylko pozazdrościć.

15 czerwca w Kucyk Mini Zoo zorganizowany został I Turniej Siatkówki Plażowej dla Szkół Podstawowych. Zawody rozegrano na najnowszej atrakcji w inwałdzkim Mini Zoo – niedawno stworzonym boisku do siatkówki plażowej. Na piasku mierzyli się uczniowie pięciu szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Wieprzu, Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie i Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Królowej Jadwigi w Choczni.

Zwycięsko z rywalizacji wyszli uczniowie andrychowskiej „dwójki”. Drugie miejsce zajęła drużyna z SP Nr 4 w Andrychowie a trzecie – z ZSS w Inwałdzie. Czy wśród uczestników turnieju był następca olimpijczyka z Andrychowa – Grzegorza Fijałka nie wiemy, choć swoje typy mamy.

Wiemy za to na 100 procent, że zabawa była przednia a uczestnicy turnieju mogli liczyć na fajne nagrody i upominki od sponsorów, w tym od Powiatu Wadowickiego. Te wręczała im wicestarosta Beata Smolec, która objęła turniej honorowym patronatem.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Podziel się
Skip to content