Przejdź do treści
Reklama
Reklama

I Mistrzostwa Polski w Speed-ballu seniorów

Sport, 25 listopada 2019 09:02

Są aktywni, ambitni i spragnieni innowacji. Swoją postawą mogą zawstydzić niejednego młodego człowieka. W dniach 16-17 listopada 2019 r. do Myślenic zjechali seniorzy z południowej i centralnej Polski, aby rywalizować podczas I Mistrzostw Polski Seniorów w Speed-ballu.

Podziel się

Reprezentacja Fundacji na Rzecz Wsprcia, Integracji i Rozwoju Osób oraz Rodzin Potrzebujących pn. WIIR  z Andrychowa rywalizowała m.in. z Seniorami z Małopolski, Śląska, Dolnego Śląska oraz ziemi łódzkiej. W zawodach wzięło udział 30 zawodników, którzy walczyli o najwyższe lokaty w grze na czas oraz w grze singlowej. Zawody odbyły się w formule dwóch turniejów z podziałem na płeć. Dziękujemy Seniorom, którzy reprezentowali Gminę Andrychów za Waszą obecność, za emocje, za łzy, za pokonywanie barier, za otwarte serce i ducha walki.

Fundacja na Rzecz Wsparcia, Integracji i Rozwoju Osób oraz Rodzin Potrzebujących pn. „WIIR” z Andrychowa pragnie serdecznie podziękować wszystkim Seniorom za aktywny udział i zaangażowanie podczas realizacji projektu: „Seniorzy lubią Speed-ball”. Cieszymy się ze byliście z nami. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni  za atmosferę, która stworzyliście w czasie trwania projektu oraz za Wasza chęć udziału w proponowanej aktywności ruchowej. Mamy nadzieje, że zaszczepiliśmy w Was nową aktywną formę ruchową jaką jest Speed-ball. Zadanie finansowane było w ramach projektu grantowego finansowanego ze środków Gminy Andrychów i realizowane było w okresie 3 września – 5 grudnia 2019 roku. 

Materiał nadesłany przez Fundację WIIR

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content