Przejdź do treści

Huragan zetrze się z… Burzą! Znicz zapłonie nad Przełęczą? Derby w B klasie

Sport, 28 października 2022 19:50

Ostatni październikowy weekend przynosi dwunastą kolejkę spotkań w wadowickiej A i B klasie. Z punktu widzenia zespołów z gminy Andrychów, a tym samym ich kibiców znowu będzie bardzo dużo się działo.

W A klasie, liderująca roczyńska Burza w sobotnie popołudnie (o 14.30) nadciągnie nad Inwałd. Zetrze się w nim z miejscowym Huraganem i wbrew nazwie powinna okazać się silniejszym żywiołem. Jednak to spotkanie derbowe, więc nie można niczego wykluczyć. Pół godziny wcześniej Gronie Zagórnik podejmą Wisłę Łączany. I choć dobrze życzymy beniaminkowi, to trudno wierzyć, że akurat tym razem uda mu się zapunktować. Natomiast w niedzielę o 11.00 w Kossowej spotkają się sąsiedzi w ligowej tabeli. Przełęcz rywalizować będzie bowiem z mającym identyczny dorobek punktowy Zniczem Sułkowice-Bolęcina.

W B klasie średnio spisujące się rezerwy targanickiego Halniaka będą w niedzielę (14.00) gospodarzem derbowej potyczki z zamykającym stawkę Leskowcem Rzyki. Patrząc na formę obu zespołów, w tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy.

woc 

Podziel się

Audycje radiowe / Posłuchaj więcej

Skip to content