Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Honorowe wyróżnienie dla pracownika andrychowskiego OPS

Informacje, 17 grudnia 2019 09:11

Anita Misiek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie otrzymała honorowe wyróżnienie w konkursie „Małopolski Pracownik Socjalny 2019 Roku – Mamy Moc Pomagania”.

Podziel się

Z Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie do konkursu nominowano również Roksanę Gondko. Decyzją jury tytuł Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2019 przyznano Krystynie Pawełek z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie. Honorowe wyróżnienie otrzymały natomiast trzy osoby: wspomniana Anita Misiek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie oraz Katarzyna Cecuga z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie i Paulina Cebula z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bochni.

Konkurs został zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Zgodnie z regulaminem, celem konkursu było „promowanie i nagradzanie pracowników socjalnych, którzy w swojej pracy wyróżniają się na tle innych postawą, podejściem i odwagą w podejmowaniu wyzwań, w tym szczególnie dostrzegają potrzebę budowania systemu wsparcia dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji, z wykorzystaniem potencjału różnorodnych służb, w szczególności spoza sektora pomocy społecznej, w tym instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych”.

Wyniki tegorocznej edycji zostały ogłoszone 10 grudnia podczas konferencji pn. „Wspólne działanie – wzajemne korzyści. Wyzwania dla polityki społecznej”, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

Tekst: OPS w Andrychowie
Źródło fotografii: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content