Przejdź do treści

Halniakowi ani przez moment nie było ciężko

Sport, 23 października 2022 20:50

Na nowo serię wygranych meczów zaczyna budować beniaminek klasy okręgowej – Halniak Targanice. W meczu dwunastej kolejki odniósł drugą wygraną z rzędu, która przyszła łatwiej niż się spodziewano.

W niedzielne popołudnie do Targanic przyjechała drużyna Ciężkowianki Jaworzno. Goście od początku spotkania byli tłem dla dobrze usposobionych strzelecko podopiecznych Kamila Żmudy, którzy równomiernie rozłożyli strzeleckie popisy na dwie połowy. Tak w pierwszej, jak i w drugiej czterokrotnie umieścili piłkę w siatce rywali. Wyjątkowo skuteczny był w tym Konrad Nieciąg, który aż czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Natomiast po dwa razy bramkarza gości pokonali Andrzej Górski i Michał Studnicki.

Dzięki dzisiejszej okazałej wygranej Halniak awansował na trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając w dorobku 23 punkty. Targaniczanie tracą dwa „oczka” do wicelidera – Naroża Juszczyn i sześć do prowadzącego LKS Gorzów. W najbliższej kolejce (w sobotę, 29 października) zmierzą się na wyjeździe z ósmym w stawce Nadwiślaninem Gromiec.

Halniak Targanice – Ciężkowianka Jaworzno 8:0 (4:0)

woc Fot. Wojciech Ciomborowski 

Podziel się

Audycje radiowe / Posłuchaj więcej

Skip to content