Przejdź do treści

Halniak powalczy w Suchej Beskidzkiej o spokojną zimę

Sport, 10 listopada 2023 12:34

W Święto Niepodległości meczami 15.kolejki spotkań rundę jesienną zakończą zespoły z klasy okręgowej. Przed Halniakiem Targanice bardzo ważna wyjazdowa konfrontacja z suską Babią Górą.

Obecnie targaniczanie plasują się na dwunastej pozycji, ale do swoich jutrzejszych rywali, którzy na tern moment okupują dziesiątą lokatę, tracą tylko trzy punkty. Będzie to zatem przysłowiowy mecz o sześć punktów, a zarazem – jak się wydaje- właśnie dziesiąte miejsce po rundzie jesiennej, gdyż jedenasty w stawce LKS Gorzów ma niewielkie szanse na wygraną w konfrontacji z Victorią Jaworzno.

A co do spotkania w Suchej Beskidzkiej (początek o 14.00), to obie drużyny dysponują podobnym potencjałem. Tyle, że podopieczni Kamila Żmudy zdobywają dużo bramek, ale jeszcze więcej ich tracą. Prowadzeni przez dobrze znanego w środowisku Krzysztofa Wądrzyka suszanie nie są tak bramkostrzelni, ale i ich defensywa daje się zaskoczyć znacznie rzadziej niż targaniczan. Co najistotniejsze ewentualny triumf pozwoli gościom opuścić ostatnie miejsce w stawce, który na koniec sezonu może okazać się spadkowym.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski  

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content