Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Gruzja odkrywana zmysłami

Kultura, 23 października 2019 08:14

W poniedziałek 28 października Koło PTTK “Chałupa” zaprasza do Klubu Podróżnika na spotkanie z Mają Lindner, która z zamiłowania do Gruzji założyła firmę podróżniczą 7Senses Travel.

Podziel się

Opowie o swojej osobistej „gruzińskiej drodze wojennej”, o szoku kulturowym, o odnajdywaniu własnych korzeni, o nauce języka gruzińskiego i wywiadach w gruzińskiej telewizji. Poza tym będzie o podróżach po gruzińskich bezdrożach, o przestrzeniach Kaukazu, obyczajowości, tradycjach, wioskach na pograniczu kultur, ludziach napotkanych po drodze i dlaczego warto umieścić Gruzję w swych planach podróżniczych.

Maja Lindner – z wykształcenia ekonometryk i muzyk (gra na wiolonczeli i gruzińskiej gitarze folkowej – panduri), z pasji alpinistka (zdobyła m.in. Elbrus 5642 m n.p.m., Ararat 5137 m n.p.m., Kazbek 5033 m n.p.m., Mont Blanc 4810 m n.p.m.), gruzińska przewodniczka kulturowa i górska – jedyna Polka w strukturach Stowarzyszenia Przewodników Gruzji. Dzieli swoje życie pomiędzy Tbilisi i Gudauri. Prowadzi jako lider wyprawy górskie na Kazbek, Lailę, Tetnuldi, trekkingi w Tuszetii i Swanetii oraz wyprawy skiturowe i heliskiing. Pomysłodawczyni i organizatorka Festiwalu Przystanek Gruzja w Bielsku-Białej.
Wstęp wolny.

Źródło: Koło PTTK "Chałupa"

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama