Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Grad bramek w B-klasowych derbach gminy

Sport, 03 maja 2015 19:41

Za nami kolejne mecze w ligach lokalnych. Leskowiec wygrał z Huraganem, komplet punktów zgarnęły także Gronie. Znicz po raz kolejny zremisował, a wysokich porażek doznali piłkarze Halniaka i Burzy.

Podziel się

Klasa A Wadowice:
Burza Roczyny – Cedron Brody 0:4
Halniak Targanice – Orzeł Ryczów 1:7
Znicz Sułkowice-Bolęcina – Stanisławianka Stanisław 2:2

Trwa słabsza seria piłkarzy z Roczyn, którzy nie wygrali już od trzech spotkań, choć wcześniej notowali zwycięstwo za zwycięstwem. Tym razem Burza uległa 0:4 Cedronowi Brody (4. miejsce, 38 punktów). Podopieczni trenera Mateusz Siwca plasują się na 5. miejscu i mają na koncie 35 oczek. Prowadzący Relaks Wysoka ma 5 punktów więcej. 

W Targanicach wysokiej porażki doznali piłkarze Halniaka, którzy ulegli wyżej notowanemu Orłowi Ryczów aż 1:7. Mecz oglądała bardzo liczna, kilkuset osobowa publiczność. Podopieczni trenera Artura Zborowskiego mają 22 punkty i zajmują 8. miejsce, a ich niedzielni rywale plasują się na 3. lokacie (39 punktów). 

Nadal trwa niewiarygodna seria drużyny Znicza, która zremisowała szósty mecz z rzędu (a jedenasty w sezonie). Tym razem zespół z Bolęciny podzielił się punktami z wyżej notowaną Stanisławianką Stanisław (2:2, oba gole dla Znicza zdobył Kamil Łysoń). Podopieczni trenera Marka Kudłacika mają 23 punkty i zajmują 7. miejsce.

Klasa B Wadowice gr. II:
Leskowiec Rzyki – Huragan Inwałd 4:2

W Rzykach rozegrane zostały lokalne derby naszej gminy, a zarazem mecz na szczycie B-klasy. Po emocjonującym widowisku i golach Łukasza Kowali, Dawida Kowali, Marcina Miśka oraz Sebastiana Miśka drużyna Leskowca wygrała 4:2 i utrzymała się na 1. miejscu (38 punktów). Huragan plasuje się na 3. lokacie (30 punktów). Drugi w tabeli Płomień Sosnowice zgromadził dotychczas 34 oczka.

Klasa C Wadowice gr. II:
Gronie Zagórnik – Zaskawianka Wadowice 5:2

Trwa świetna seria piłkarzy z Zagórnika, którzy wygrali czwarty mecz z rzędu. Tym razem rozprawili się 5:2 z wyżej notowaną Zaskawianką Wadowice. Gronie mają 26 punktów i zajmują 5. miejsce. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z meczu Leskowiec Rzyki – Huragan Inwałd.  (gs)
 

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content