Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Gmina Kęty. Przesadziła z prędkością, straciła prawo jazdy

Informacje, 22 września 2021 11:05

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu oświęcimskiego. Wczoraj (21.09.2021) zatrzymali prawo jazdy 21-letniej mieszkance gminy Kęty, która o 55 km/h przekroczyła dozwoloną prędkość.

Tuż przed godziną 19.00 policjanci znajdowali się na ulicy Piastowskiej w Łękach, gdzie zmierzyli prędkość samochodu marki Ford. Okazało się, że kierująca jechała z prędkością 95 km/h przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h. Mundurowi natychmiast włączyli sygnały uprzywilejowania dając sygnał do zjechania na pobocze i zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedzi 21-letnia mieszkanka gminy Kęty.

Za przekroczenie prędkości na kierującą został nałożony mandat i punkty karne, a także zostało jej zatrzymane prawo jazdy, które będzie mogła odzyskać za trzy miesiące.

Apelujemy o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Z całą pewnością lepiej dotrzeć do celu nieco wolniej, ale znacznie bezpieczniej i zachowując prawo jazdy.

Źródło: KPP w Oświęcimiu

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content