Przejdź do treści

Gazela dla Elektrociepłowni

Informacje, 17 lutego 2016 13:41

Elektrociepłownia Andrychów liderem biznesu. Za pierwsze miejsce w Małopolsce firma otrzymała Gazelę Biznesu. Jury oceniało dynamikę rozwoju firmy i wzrost dochodu. W skali kraju Elektrociepłownia zajęła 15 miejsce. To wielki sukces.

Podziel się

Gazele Biznesu przyznaje od 2000 roku ekonomiczna gazeta „Puls Biznesu”. Tak powstaje ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Oceniany jest rozwój firm i to, jak każda z nich daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Elektrociepłownia Andrychów zaopatruje w ciepło trzy czwarte miasta, a dodatkowo do naszych mieszkań dostarcza energię elektryczną, jak również i wodę. Firma funkcjonuje nie tylko w Andrychowie, ma też placówki w Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Czechowicach i Niewiadowie. W ostatnich pięciu latach w modernizację andrychowskich obiektów ECA zainwestowała ponad 35 milionów złotych. A w mieście zostały do jej sieci podłączone kolejne budynki. To nie koniec inwestycji, bo jak powiedział nam prezes Andrzej Bizoń, planowane są kolejne modernizacje i budowa nowych obiektów.
Kilka innych andrychowskich firm również znalazło się na liście rankingowej Gazel. Zaprezentujemy je w następnych artykułach.
mn

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content